Projektant Instalacji Elektrycznych oraz Stacji EV

Miejsce pracy: Al. Krakowska 61A, 05-090 Sękocin Nowy

Projektant Instalacji Elektrycznych oraz Stacji Ładowania Pojazdów Elektrycznych będzie odpowiedzialny za projektowanie, analizowanie oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu instalacji elektrycznych i infrastruktury ładowania EV. Stanowisko wymaga ścisłej współpracy z zespołem realizacyjnym, klientami oraz zewnętrznymi dostawcami w celu zapewnienia zgodności projektów z obowiązującymi normami i przepisami.

Zakres Obowiązków:

  • Analiza lokalizacji i planowanie rozmieszczenia stacji ładowania EV.
  • Opracowywanie projektów instalacji ładowarek elektrycznych, uwzględniając aspekty techniczne, bezpieczeństwa oraz wygody użytkowania.
  • Wybór odpowiednich technologii ładowania oraz integracja systemów z istniejącymi instalacjami elektrycznymi.
  • Tworzenie koncepcji oraz projektów szczegółowych instalacji elektrycznych dla budynków komercyjnych, przemysłowych oraz aranżacji biurowych.
  • Opracowywanie schematów elektrycznych, planów rozmieszczenia urządzeń oraz rysunków technicznych przy użyciu oprogramowania CAD (np. AutoCAD).
  • Dobór urządzeń oraz materiałów zgodnie z wymaganiami projektowymi oraz normami technicznymi.
  • Przegląd i ocena dokumentacji technicznej pod kątem zgodności z przepisami, normami oraz wymaganiami klienta.
  • Weryfikacja projektów pod względem technicznym, ekonomicznym oraz środowiskowym.
  • Komunikacja z klientami w celu uzgodnienia szczegółów technicznych oraz rozwiązywania problemów projektowych.
  • Opracowanie studium wykonalności stacji ładowania na podstawie audytu technicznego.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, wyższe kierunek Elektrotechnika, Energetyka, Elektronika lub pokrewne,
  • Minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność posługiwania się Auto CAD, Ms Office,
  • Wiedza w zakresie zagadnień związanych z projektowaniem instalacji elektrycznych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Mile widziane:

  • Znajomość angielskiego na poziomie przynajmniej B1,
  • Doświadczenie w projektowaniu stacji ładowania pojazdów elektrycznych będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość wytycznych UDT do projektowania stacji EV.

Oferujemy:

  • wdrożenie do pracy na stanowisku
  • pracę przy prestiżowych projektach w kraju i zagranicą,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • elastyczny czas pracy,
  • spotkania integracyjne,
  • firmowa drużyna sportowa,
  • parking dla pracowników,
  • program rekomendacji pracowników,
  • wolontariat pracowniczy,
  • inicjatywy dobroczynne,
  • służbowy laptop, telefon,
  • Dobra kawa i pozytywna energia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

    Klauzula informacyjna
    Przyjmuję do wiadomości, że : - Spółka będzie przetwarzać moje dane osobowe… Więcej

    Przyjmuję do wiadomości, że :
    - Spółka będzie przetwarzać moje dane osobowe, przekazane przeze mnie w zakresie wskazanym w załączonej aplikacji, wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wskazane w ofercie pracy stanowisko;
    - administratorem moich danych osobowych jest Phoenix Power Sp. z o.o. z siedzibą w Sękocinie Nowym, Al. Krakowska 61A, 05-090 Sękocin Nowy; kontakt do Inspektora Ochrony Danych w Spółce: odo@phoenixpower.pl
    - dane będą przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), „RODO”.
    - przysługuje mi prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    - Spółka będzie przetwarzać moje dane osobowe wyłącznie przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ofercie pracy stanowisko; z chwilą wyłonienia kandydata i zakończenia procesu rekrutacji moje dane osobowe zostaną przez Spółka usunięte; aplikacje nie zawierające dołączonej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o niniejszej treści będą przez Spółkę usuwane;
    - przysługuje mi prawo żądania wglądu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia oraz przenoszenia danych;
    - przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
    - moje dane osobowe nie są przez Spółkę wykorzystywane do profilowania, ani innego podejmowania decyzji
    w sposób zautomatyzowany

    Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że wszystkie aplikacje nie zawierające klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o powyższej treści nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji, przyjmuję również do wiadomości, że aplikacje zawierające dane nie wymagane w procesie rekrutacyjnym i nie związane z wymaganiami na stanowisko w tym wrażliwe, będą usuwane i nie brane pod uwagę w procesie rekrutacji.